8 причин обрати R & L - Risk&Life Consulting

8 причин обрати R & L


Працюючи на ринку брокерських послуг, ми завжди чуйно відносимося до будь-якої думки про нашу роботу з боку існуючих або потенційних клієнтів, партнерів і навіть конкурентів.
На нашому ринку, як ні на якому іншому має значення ділова репутація і суспільна думка. Саме тому ми сформулювали 8 найважливіших причин, які вигідно відрізняють нас на ринку:
1. Фокус на довгострокове співробітництво – 90% наших клієнтів продовжують наше співробітництво після першого року співробітництва. За словами одного з наших клієнтів: “Одного разу скориставшись вашими послугами, від вас вже складно відмовитися в майбутньому”.
2. Ми супроводжуємо договори страхування протягом всього терміну їх дії.
Це означає, що ми не залишаємо Вас один на один зі страховою компанією відразу ж після підписання договору. Забезпечити Вам якісний рівень страхового сервісу – це наша відповідальність.
3. Ми можемо переключити всі комунікації зі страховою компанією на нашого акаунт-менеджера. Ми рекомендуємо Вам це зробити. У цьому випадку Ви перестаєте залежати від кваліфікації і настрою менеджера конкретної СК. У якого Ви застрахувалися в майбутньому – рівень сервісу, що надається нашим сектором клієнтського супроводу буде високим.

4. Вам буде доступна будь-яка інформація по всіх види страхування за принципом «єдиного вікна». В силу того, що на українському ринку немає універсальних страхових компаній, в яких були б однаково добре розвинені майже завжди вигідніше розміщувати різні види страхування одного Клієнта в різних СК. При цьому Ви, як Клієнт, продовжуєте спілкуватися з Вашим єдиним менеджером по супроводу. Це зручно, як відзначають наші клієнти.

5. Ми знаємо можливості різних страхових компаній і можемо запропонувати ефективне рішення нестандартної ситуації. Іноді відповідь “ні” зовсім не означає, що це “неможливо”. Просто потрібно спробувати “з іншого боку”.

6. Ми знаємо податкове законодавство стосовно до страхових платежів і можемо виступати консультантами для Вашого фінансового департаменту або бухгалтера. Особливо гостро це питання стоїть для договорів страхування життя і корпоративної пенсії.

7. Ми знаємо і вміємо застосовувати різні види страхування для підвищення ефективності мотиваційної політики нашого Клієнта (ДМС, страхування життя, накопичувальне і пенсійне страхування). За допомогою наших знань і досвіду Ви зможете реалізувати у себе в компанії кращий ринковий досвід, ефективно розподілити страховий бюджет і вигідно відрізнятися від конкурентів.

8. Ми обслуговуємо понад 100 юридичних осіб практично у всіх галузях, тому знаємо останні тренди різних ринків і можемо допомогти Вам у реалізації тієї страхової програми, яка найбільш характерна для Вашого ринку і буде затребуваною саме Вашою компанією.