Про компанію - Risk&Life Consulting


Хто ми?


Risk & Life Consulting – страховий брокер, що працює на страховому ринку України з 6 липня 2009 року. Ми є українським локальним брокером, що дає нам перевагу перед міжнародними мережевими брокерами. Ми оперативніші, мотивованіші, краще знаємо наш український ринок і вміємо швидше адаптуватися до його постійних змін.

Ми є універсальним брокером і пропонуємо нашим Клієнтам обслуговування всієї лінійки страхових продуктів.

Основний принцип нашої роботи – нести відповідальність за всі етапи роботи, починаючи від вибору страхової компанії, закінчуючи процесом супроводу договорів. Користуючись нашими послугами кожен Клієнт впевнений в актуальності, якісті і надійністі страхових послуг, якими він користується.
Ми ретельно підходимо до вибору постачальників страхових послуг – адже нам працювати з ними протягом дії укладених договорів страхування. Саме через нашу залученості в процес деякі Клієнти називають нас «своєю страховою компанією», не звертаючи уваги на логотипи в договорах страхування.
Всі знають: якщо договір укладений і обслуговується Risk & Life Consulting – це гарантія якісного договору, бездоганного супроводу і швидкого вирішення виникаючих питань.
Ми проводимо моніторинг ринку страхових послуг на постійній основі, що дозволяє нам надавати нашим Клієнтам найсвіжішу і актуальну інформацію про стан страхового ринку, його тенденції, появі нових страхових продуктів і технологій.
У своїй аналітиці ми використовуємо як офіційні відкриті джерела, так і нсайдерську інформацію, яка нерідко показує тенденції найближчого часу.
Ми ретельно стежимо за корпоративними новинами страхових компаній, персоналіями страхового ринку, рухом персоналу на ринку, особливо керівного складу. Вся ця інформація стає доступною нашим Клієнтам, що дозволяє їм приймати більш зважені і обгрунтовані рішення.
Ми пишаємося нашою командою. Адже на ринку послуг на першому місці стоїть якість людського спілкування. Ми приділяємо даному фактору величезне значення, наш персонал періодично проходить тренінги як по комунікативним навичкам, так і вузькоспеціалізовані продуктові тренінги, спрямовані на підвищення рівня професійних знань.
Приєднуйтесь і Ви до нашої команди.
Будемо раді нашій співпраці!

Наша команда

Один з найголовніших секретів успіху нашої компанії – це наша команда.


Оскільки ми працюємо в сфері послуг, то перебуваємо в режимі постійного спілкування з нашими Клієнтами, постачальниками і партнерами. І від того наскільки наш персонал вміє чути тих, з ким розмовляє, правильно формулювати завдання як собі, так і співрозмовникам, багато в чому залежить успіх виконання того чи іншого проекту.

Ми пишаємося тим, що змогли зібрати і утримати у себе в штаті найбільш талановитих, професійних і творчих співробітників на нашому ринку. Кожен з нас є високопрофесійним фахівцем. Ми знаємо не тільки страхування в найдрібніших деталях, але і вміємо застосовувати свої знання на практиці в залежності від виду страхування.

Крім того, обов’язковим при роботі з клієнтами є знання ділового етикету, загальних принципів діловодства та правил ведення спілкування.