Як обрати брокера? - Risk&Life Consulting


Ще одна проблема вибору, яка з’явилася останнім часом – як не помилитися з вибором страхового посередника?

Наша компанія досить часто бере участь в тендерах по вибору страхового посередника і ми часто задаємося питаннями по якими ж критеріями нас вибирають? Що може виділити нас з ряду схожих компаній на ринку і показати потенційним Клієнтам всі переваги роботи з нами? Спілкуючись з нашими існуючими Клієнтами, ми знаємо, що дана проблема вибору – дійсно проблема.

За нашими спостереженнями на сьогоднішній день в більшості тендерів по вибору брокера превалюють суб’єктивні чинники. Спираючись на рекомендації від колег по ринку, від вже існуючих клієнтів даного брокера, керуючись правилами елементарної логіки і своїм внутрішнім почуттям, клієнти вибирають брокера за сукупністю суб’єктивних факторів.

Тому для полегшення вашого завдання можемо дати наступні рекомендації:

  1. Подивіться на брокерський портфель Клієнтів.
  2. Почитайте його сайт
  3. З’ясуйте наскільки глибоко брокер розбирається в потрібному Вам виді страхування
  4. З’ясуйте наскільки брокер знає страховий ринок по потрібному виду страхування, наскільки він розуміє Ваші питання, наскільки швидко дає відповіді.
  5. Попросіть брокера надати Вам можливість поспілкуватися з його поточними клієнтами на предмет рекомендацій.
  6. Ну і нарешті, оцініть брокера з точки зору звичайних бізнес-правил: Як спілкується? Як виглядає? Як виконує обіцяне? Як дотримується обіцяних термінів? Наскільки зрозуміло розмовляє? Як ставиться до Вас і Вашого часу та т.п.

Удачі Вам у виборі і нехай він виявиться правильним!