Страхування корпоративних автопарків - Risk&Life Consulting

Під Ваш запит фахівцями компанії розробляється страхове покриття, яке максимально враховує специфіку експлуатації транспортних засобів і включає в себе вимоги компанії до наповнення програм страхування.

Страхування корпоративних автопарків


У страхуванні корпоративних автопарків іноді важливу роль грає не стільки фінансові показники страхової компанії (хоча це, безумовно, важливий фактор), скільки розуміння процесу врегулювання страхових подій і правильне вибудовування бізнес-процесів на всіх етапах, починаючи від роботи технічного асистансу, закінчуючи роботою бухгалтерії. Саме тому при виборі страхової компанії ми рекомендуємо нашим клієнтам вибирати з дійсно «моторних» страхових компаній, які мають достатній досвід і вже досить «набили шишки» в різних ситуаціях. Таких страхових компаній не так вже й багато на нашому ринку, але вони є. На жаль рейтинги СК не дають об’єктивної картини, тому вибрати їх зі всієї великої кількості страхових компаній можна лише емпіричним шляхом, перевіривши неодноразово на що відбулися страхові події.

Наша робота, як брокерів полягає в наступному:

  • Проведення тендеру, допомога у виборі страхової компанії;
  • Аналіз СК на предмет побудови бізнес-процесів по врегулюванню;
  • Аналіз договору страхування, його коригування, укладення
  • Моніторинг документообігу при страховій події, інформаційна підтримка Клієнта (водія)
  • Відстеження основних етапів врегулювання (експертиза, розрахунок відшкодування)
  • Вирішення спірних питань, юридична підтримка

Ми впевнені, що правильно вибравши страхову компанію можна уникнути багатьох проблемних моментів в майбутньому. З нашою допомогою страхування автопарків може бути простим, доступним і без зайвого головного болю.