Страхування від критичних захворювань - Risk&Life Consulting

Страхування від критичних захворювань


Один з наймолодших видів страхування, що з’явилися на українському ринку в кінці 2017 року. Але вже сподобався користувачам страхових послуг і (на жаль) показав себе «в дії».

Суть страхування в наступному: при виникненні у застрахованої людини критичного захворювання (найчастіше мова йде про онкологію, але також в списку є й інші критичні захворювання – інфаркт, інсульт, параліч, і т.п.) страхова компанія бере на себе всі витрати по діагностиці та лікуванню даного захворювання. Страхові суми, які фігурують в договорах страхування досить значні – від 500 тис грн до 2 млн євро. Винятків за договором – мінімум, тому у застрахованих клієнтів є впевненість, що в разі якщо доведеться зіткнутися з бідою, страхова компанія сплатить всі необхідні витрати для успішного лікування.

Найважливіший чинник – це ціна поліса. Залежно від страхового плану, статі і віку ціна може стартувати від 1000 грн на рік за людини. При максимальному наповненні середня ціна знаходиться в межах 250-300 євро в рік.

В Україні представлені 2 провайдера даного виду страхування: Best Doctors (США) і Маданес (Ізраїль). Кожен з провайдерів працює через різні компанії класичного страхового ринку.

Розробити страхової план для співробітників вашої компанії та оцінити всі переваги Ви зможете звернувшись до брокеру Risk & Life Consulting. Наші фахівці зможуть провести для вас тендер або огляд ринку, покажуть можливі пропозиції і проконсультують з точки зору плюсів і мінусів кожного з них.