Страхування при поїздках - Risk&Life Consulting

Для наших корпоративних клієнтів ми розробили чіткий злагоджений процес по оперативній виписці подібних полісів і їх швидкій доставці в офіс клієнта.

Страхування при поїздках


Режим роботи багатьох компаній часто передбачає відрядження співробітників. І якщо відрядження по території України покриваються за рахунок договору ДМС, для відряджень за кордон потрібна спеціальний страховий захист: поліс медичного страхування при виїзді за кордон. Існує два підходи по відношенню до таких полісів:

1) придбати співробітникам (всім або певній групі) річні страхові поліси з певним «коридором» за кількістю днів перебування за кордоном (30, 60, 90 і т.п.) – аналог «мультивізи» стосовно до страхування;

2) купувати поліси на кожну поїздку від випадку до випадку.

Перший спосіб буде корисний для компаній, де відрядження за територію України є часте і звичне явище. Бувають ситуації, коли під час тендеру по ДМС турполіси надаються страховими компаніями як якийсь бонус.

Але на наше переконання, це не може бути безкоштовною опцією, тобто вартість таких полісів все-таки закладають у вартість договору ДМС. Тому ми рекомендуємо нашим клієнтам при формуванні запиту на ДМС включати дану опцію тільки в режимі «доплата». Це дозволить виокремити вартість таких полісів з вартості договору і порівняти її між усіма учасниками тендеру. А це в свою чергу дасть можливість оцінити доцільність покупки таких полісів у СК-переможця по ДМС або, можливо, розмістити ці два види страхування в різних СК.

Другий спосіб є найбільш поширеним на ринку. З практики ми відзначаємо значну логістичну складову цього процесу. Дуже часто про медстраховку (а вірніше про її відсутность) згадують, коли основний пакет документів для отримання візи вже підготовлений. Незважаючи на те, що придбання такого поліса не становить особливої ​​проблеми, ми рекомендуємо нашим клієнтам не користуватися неперевіреними страховими компаніями і не купувати поліси в агентів поблизу посольств. Нерідкі випадки відмов у виплаті страхових відшкодувань через обмеження в умовах страхування. А враховуючи, що мова йде про медичну допомогу за територією України, сума рахунку за медобслуговування може бути дуже висока.

Для наших корпоративних клієнтів ми розробили чіткий злагоджений процес по оперативній виписці подібних полісів і їх швидкій доставці в офіс клієнта.