Страхування життя персоналу від нещасних випадків - Risk&Life Consulting

Життя сповнене сюрпризів, але не завжди вони приносять тільки радість. Ми готові взяти на себе захист співробітників будь-якої компанії України в будь-яких життєвих і виробничих ситуаціях.

Страхування життя персоналу від нещасних випадків


Один з найпоширеніших видів страхування, який найчастіше доповнює ДМС. На жаль, в переважній більшості даний продукт не відзначений особливою увагою з боку вітчизняних роботодавців і найчастіше застосовується в секторі міжнародних компаній, як виконання корпоративних стандартів.

Продукт хороший тим, що володіє досить низьким рівнем адміністрування, непогано справляється із завданням мотивації персоналу, частіше виконуючи соціальну функцію, ніж пряму мотиваційну. Ми називаємо це мотивацією «другого рівня» – коли пільга спрямована не на самого співробітника, а на захист його, як осередку суспільства, як годувальника в сім’ї. Тобто по суті – це захист рідних і близьких застрахованого співробітника від фінансових потрясінь при настанні страхової події.

Для посилення мотиваційної політики компанії, що набуває страхування життя для своїх співробітників, основне завдання HR-менеджера (або брокера, як помічника HR-менеджера) складається в коректному донесенні інформації співробітникам щодо суті самої послуги, її основних умов, механізмів її дії.

А оскільки страхові ризики не завжди і не зовсім приємні для сприйняття (мова йде про страхування на випадок травми, інвалідності або смерті застрахованої особи), слід проявити певну частку делікатності при презентації сенсу даного страхування співробітникам. Лише при повній ясності для всіх сторін, співробітник зможе усвідомити ступінь своєї захищеності і оцінити реальну значимість такого корпоративного бонус.

Як розвінчання широко поширеного на ринку міфу щодо придбання даного продукту в тій же СК, що і ДМС, відзначимо, що продукти страхування життя набагато краще купувати в «лайфових» СК: вони цікавіші з точки зору умов страхування (їх гнучкості і кількості можливих варіантів) , вони вигідніше в ціновій політиці, їх можливості значно ширше з точки зору страхових сум і покриття.

При виборі СК по даному виду страхування необхідно враховувати ряд параметрів, таких як досвід роботи СК в даному напрямку, основні перестрахувальники, участь СК в міжнародних пулах, наявність облігаторних договорів страхування і т.п. Розібратися з усіма необхідними параметрами значно простіше, залучаючи до цієї роботи страхового брокера.