Страхування офісу і майна - Risk&Life Consulting

Під Ваш запит фахівцями компанії розробляється страхове покриття, яке максимально враховує специфіку експлуатації транспортних засобів і включає в себе вимоги компанії до наповнення програм страхування.

Страхування офісу і майна


Наша компанія обслуговує корпоративних клієнтів комплексно. Тому ми, маємо в арсеналі і такий вид страхування як страхування майнових ризиків. Часто вимога застрахувати офіс виходить від орендодавця, іноді це корпоративні правила ведення бізнесу, а іноді – і об’єктивна необхідність застрахувати дороге майно.

Даний вид страхування досить простий з точки зору його адміністрування (в порівнянні, наприклад, з тим же медичним страхуванням). Але з точки зору документообігу є ряд особливостей, які необхідно знати, укладаючи договір.

По-перше, це правильне заповнення заяви на страхування. Залежно від типу застрахованого майна, заява може бути як скороченою форми, так і розгорнутої. Опис основних характеристик об’єкта, його особливостей з точки зору пожежонебезпеки, водопостачання, захисту від посягань зловмисників і т.п. є досить важливим як для страхової компанії, так і для подальшого страхового сервісу. Чим більш детальну інформацію буде надано в СК, тим більше справедливий тариф може бути розрахований і тим простіше буде на етапі врегулювання страхової події.

По-друге – це сам договір страхування. Змушені констатувати, що 70% договорів зі страхування майна з якими нам доводилося стикатися, на жаль, так чи інакше дають право страховій компанії не виплачувати або виплачувати в неповному обсязі страхові відшкодування.

Існування різночитань, розмитих формулювань, за якими нерідко ховається можлива відмова, перехресні посилання і т.д. – все це буває в договорах практично будь-якої страхової компанії. Тому важливість вичитки договору важко переоцінити – це мінімізація випадків, за якими СК зможе не виплатити страхове відшкодування. Але оскільки ідеального договору все одно не буває, то третя важлива щабель в майновому страхуванні – це правильний вибір страхової компанії.

Велику роль відіграють фінансові показники СК, її перестрахувальний захист, її страховий портфель і інші фактори. Ми рекомендуємо нашим клієнтам комплексно підходити до оцінки страхових компаній, і при аналізі, крім об’єктивних фінансових показників, включати також і суб’єктивні показники: відгуки існуючих клієнтів, повідомлення ЗМІ, особистий досвід (в т.ч. брокерський), досвід інших клієнтів.

Крім класичного майнового страхування, ми маємо досвід укладення та супроводу інших договорів страхування, які зазвичай відносять до групи майнових:

  • Страхування відповідальності (в т.ч. товаровиробника за якість товарів, професійної відповідальності)
  • Страхування від перерв у трудовій діяльності (business interruption – BI)
  • Страхування промислової техніки від поломок
  • Страхування строймонтажних ризиків

Ми супроводжуємо наших Клієнтів по всіх вищеописаних видах страхування, наш досвід і знання ринку дозволяють їм бути впевненими у високій якості як страхової документації, так і в якості сервісу страхової компанії.